Ogłoszenia parafialne na 4 tydzień zwykły

Niedziela, 28 Styczeń 2024 r.

Ogłoszenia parafialne na 4 tydzień zwykły

UCZESTNICZĘ WE WSPÓLNOCIE KOŚCIOŁA
Okres zwykły - Kościół przyjmuje dary Ducha i wzrasta w poznaniu swego Mesjasza – Syna Bożego.

Jezus wypędza demony mocą swojego słowa.

KALENDARZ:
DZISIAJ: Światowy Dzień Pomocy Chorym na Trąd, modlitwą i ofiarą materialną wesprzemy chorych na trąd; ŚRODA, wspomnienie Świętego Jana Bosko, prezbitera; I PIĄTEK, Święto Ofiarowania Pańskiego, Dzień Życia Konsekrowanego, ofiarą materialną wesprzemy Siostry Karmelitanki w Łasinie; I SOBOTA, wspomnienie Świętego Błażeja, biskupa i męczennika; 5 Niedziela zwykła,.

SŁUŻBA BOŻA:
ŚRODA, nowenna do MBNP; I CZWARTEK, I PIĄTEK, I SOBOTA, z okolicznościowymi nabożeństwami.

INFOMACJE: Składam serdeczne podziękowanie dla wszystkich, którzy troszczą się o duchowe i materialne potrzeby naszej parafii i Kościoła. W tym tygodniu do sprzątania kościoła i otoczenia wokół niego zapraszam rodzinę Pana Roberta Bartnickiego.

Niech Opatrzność Boża czuwa nad nami i wspiera nas swoją łaską w każdej chwili życia, niech błogosławi każdemu, kto będzie obchodził swoje imieniny, jubileusze i rocznice, oraz wszystkim gościom łączącym się z nami w wyznawaniu wiary.

Parafii Rzymskokatolickiej pw. św. Wawrzyńca, parafia-kielpiny.eu, kontakt, kom. 604 718 187 smsem.