Ogłoszenia parafialne na tydzień przed Objawieniem Pańskim

Niedziela, 31 Grudzień 2023 r.

Ogłoszenia parafialne na tydzień przed Objawieniem Pańskim

UCZESTNICZĘ WE WSPÓLNOCIE KOŚCIOŁA
OKRES NARODZENIA PAŃSKIEGO - Kościół świętuje początek swojego odkupienia

* KALENDARZ:
DZISIAJ: święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa; PONIEDZIAŁEK, uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, zakończenie Oktawy Narodzenia Pańskiego, Światowy Dzień Pokoju; WTOREK, wspomnienie Świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu biskupów i doktorów Kościoła; SOBOTA uroczystość Objawienia Pańskiego, Światowy Dzień Misyjny Dzieci; za TYDZIEŃ w NIEDZIELĘ, święto Chrztu Pańskiego.

* SŁUŻBA BOŻA:
DZISIAJ: o godzinie 23:30 nabożeństwo dziękczynno-błagalne na zakończenie roku kalendarzowego; PONIEDZIAŁEK, Msze Święte o godzinie 0:00, 8:30, 17:00; pierwsze ŚRODA, CZWARTEK, PIĄTEK, SOBOTA miesiąca, w SOBOTĘ o godzinie 15:00 dla dorosłych i dla dzieci Orszak trzech króli ze wspólnym kolędowaniem, który rozpocznie się i zakończy w kościele.

* INFOMACJE: Składam serdeczne podziękowanie dla wszystkich, którzy zatroszczą się o duchowe i materialne potrzeby naszej parafii i Kościoła. W imieniu własnym i wspólnoty parafialnej serdeczne Bóg zapłać tym, którzy przygotowali elementy dekoracji świątecznej oraz ją wykonali. W tym tygodniu do sprzątania Kościoła i otoczenia wokół niego zapraszam rodzinę Renaty Rudzińskiej.

* Niech Opatrzność Boża czuwa nad nami i wspiera nas swoją łaską w każdej chwili życia, niech błogosławi każdemu, kto będzie obchodził swoje imieniny, jubileusze i rocznice, oraz wszystkim gościom łączącym się z nami w wyznawaniu wiary, i wypoczywającym na terenie naszej parafii .

Obrzęd błogosławieństwa rodzin w ich domach i rozmowa duszpasterska

Wtorek 2 stycznia KIEŁPINY posesje od Państwa Bach nr 95 do Państwa Kosman numeru nr 102 (od krzyż pod leśniczówkę) oraz od Państwa Partacz nr 11 do Państwa Paradowskich (przy drodze do Wąpierska)

Środa 3 stycznia KIEŁPINY (droga pod Tarczyny) od Państwa Wysockich nr 79 A do Pana Jana Osickiego nr 94 i Państwo Konopka nr 103

Czwartek 4 stycznia KIEŁPINY od Państwa Sobierajskich nr 70 do Państwa Ciesielskich nr 78 i Państwo Lidkie.

Początek od najwyższych numerów posesji do najniższych.

Parafii Rzymskokatolickiej pw. św. Wawrzyńca, parafia-kielpiny.eu, kontakt, kom. 604 718 187 smsem.