Ogłoszenia parafialne na 14 tydzien zwykły

Niedziela, 09 Lipiec 2023 r.

Ogłoszenia parafialne na 14 tydzien zwykły

* W poniedziałek, parafialne wspomnienie Świętego Wawrzyńca.
We wtorek, święto Świętego Benedykta, Opata, Patrona Europy.
* W środę, wspomnienie Świętego Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika.
* W czwartek, wspomnienie Świętych Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, nabożeństwo fatimskie.
* W sobotę, wspomnienie Świętego Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.
* W lipcu celebrujemy nabożeństwo do Przenajdroższej Krwi Chrystusowej.
* Niech Pan Bóg wynagradza wszystkim, którzy troszczą się o duchowe i materialne potrzeby naszej parafii i Kościoła Chrystusowego.
* W tym tygodniu do sprzątania kościoła i wokół niego zapraszam rodzinę Pana Roberta Konopka.

* Zapraszam do udziału:
- w spotkaniach z księdzem Johnem Bashoborą w Grążąwach poniedziałek 24 VII - wtorek 25 VII 2023, Program spotkania 16.00 Uwielbienie; 16.15 Konferencja; 17.45 Przygotowanie do Eucharystii; 18.00 Msza św. z konferencją; 19.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa wstawiennicza o. Johna.

Ksiądz John Baptist Bashobora jest diecezjalnym koordynatorem Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej w Diecezji Mbarara w południowo-zachodniej Ugandzie. Na stałe „Father Bash”, bo tak nazywają go lokalni wierni, mieszka i pracuje w Ugandzie. Zajmuje się głównie sierotami, dziećmi wojny oraz chorymi na AIDS. Zapewnia utrzymanie ponad 10000 dzieci, sam opłaca ich codzienne wyżywienie, a także dba o ich edukację.

- w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę, która wyruszy z kościoła Podwyższenia Krzyża Świętego w Działdowie dnia 1 sierpnia br.

- w Pielgrzymce po Sanktuariach Francji w terminie 21-29 października 2023 r.
INFORMACJE I ZGŁOSZENIA: zapisy - do 10 sierpnia 2023 r. - ze względu na konieczność zakupu biletów lotniczych. Po tym terminie koszt może ulec zmianie.
ks. Sylwester Ćwikliński Parafia Rzymskokatolicka Świętego Wawrzyńca, kom. 604 718 187 (SMS), e-mail:
kielpiny@diecezja-torun.pl
Konto: PKO BP 55 1020 3583 0000 3002 0114 5077
Wpłaty:
Przy zapisach wpisowe 1500 zł; do 10 września 2280 zł.

Niech Opatrzność Boża czuwa nad nami i wspiera nas swoją łaską w każdej chwili życia, niech błogosławi każdemu, kto będzie obchodzi swoje imieniny, jubileusze i rocznice, oraz wszystkim gościom łączącym się z nami w wyznawaniu wiary, i wypoczywającym na terenie naszej parafii .

Parafii Rzymskokatolickiej pw. św. Wawrzyńca, parafia-kielpiny.eu, kontakt, kom. 604 718 187 smsem.