Ogłoszenia parafialne na XV tydzień zwykły

Niedziela, 10 Lipiec 2022 r.

Ogłoszenia parafialne na XV tydzień zwykły

* W XIV tygodniu zwykłym będziemy obchodzić: w poniedziałek, Święto Świętego Benedykta, opata Patrona Europy; we wtorek, wspomnienie Świętego Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika; w środę, wspomnienie Świętych Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta; w piątek, wspomnienie świętego Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła; w sobotę, wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.

* Środa, nabożeństwo fatimskie z okolicznościowymi modlitwami przed Mszą Świętą o godzinie 17.30.

* Piątek, Msza Święta za wstawiennictwem Świętego Wawrzyńca w intencji dusz zmarłych w czyśćcu o godzinie 17.00.

* Zachęcam w lipcu do praktyki modlitwy litanią do Przenajdroższej Krwi Jezusa Chrystusa w kościele lub w gronie rodziny.

* Podziękowania:

- za troskę o miejsca święte w naszej parafii: kościół, cmentarze, krzyże i figury przydrożne;
- w tym tygodniu do sprzątania kościoła i wokół niego zapraszam rodzinę Pani Danuty Machujskiej.

ZAPOWIEDZI  PRZEDŚLUBNE

Zamierzają przyjąć sakrament małżeństwa:

Kawaler Mateusz PARTACZ, zamieszkały w Parafii Świętego Wawrzyńca w Kiełpinach i panna Dominika GRASZK, zamieszkała w Parafii Nawiedzenia NMP i Świętej Anny w Lubawie, zapowiedź II.

Każdy, kto znałby jakieś przeszkody według Kodeksu Prawa Kanonicznego jest zobowiązany w sumieniu do przedstawienia ich proboszczowi parafii.

* Wszystkim, którzy wyznają swoją wiarę w tajemnicę świętych obcowania przez obchód imienin oraz jubilatom i obchodzącym swoje święta niech towarzyszy błogosławieństwo Boże.

Parafii Rzymskokatolickiej pw. św. Wawrzyńca w Kiełpinach, parafia-kielpiny.eu, kom.